دوره‌ها - آکادمی میترا آرمان - دوره های رشدشغلی

/*! elementor – v3.7.3 – 29-08-2022 */
.elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title[class*=elementor-size-]>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-medium{font-size:19px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-large{font-size:29px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xl{font-size:39px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xxl{font-size:59px}

دوره‌ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برنامه درسی

محبوب‌ترین دوره‌ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

رايگان
چهار تکنیک تغییر در شرایط سخت

چهار تکنیک تغییر در شرایط سخت

رویکرد این دوره نگاه به خویشتن و بازنگری پتانسیل های پنهان زندگی ماست. طوری که بتوانیم کمی از دشواری شرایط کم کنیم و مجهزتر به جلو گام برداریم.

2,000,000
دوره آموزشی فتوشاپ

دوره فتوشاپ به زبان آدمیزاد

این روزها تبلیغات آنلاین طرفداران بیشتری از تبلیغات چاپی دارد با این وجود در این دوره آموزشی می آموزیم چگونه در فضای مجازی و در فضای واقعی طراحی کنیم.

رايگان
پادکست میتراآرمان

پادکست رشدفردی میتراآرمان

پادکست رشدفردی میتراآرمان در هر اپیزود درباره کتاب و مباحث کاربردی در حوزه رشد و توسعه فردی می پردازد.

رايگان
درسگفتار دایره شایستگی

درسگفتار دایره شایستگی

در این 15 درس صوتی رایگان شما با دایره شایستگی خودتان آشنا می شوید و می آموزید چگونه با مهارت های رشدفردی تاثیری خوبی روی زندگی خود بگذارید.

در حال نمایش 2 نتیجه

سبد خرید